2613458321260
top of page
czarno_złota_lampa_www.lumifabryka.com.p

Oświetlenie biurowe to przede wszystkim funkcjonalność oraz zapewnienie dobrego klimatu do pracy. Nie znaczy to jednak, że oświetlenie przestrzeni biurowych ma być pozbawione atrakcyjnego wyglądu.

 

Lumifabryka zapewni inwestorowi oraz współpracującemu z nim architektowi wysokiej jakości wykonanie oświetlenia do każdego wnętrza biurowego.

 

Pracujemy z wieloma materiałami oraz technologiami wytworzenia.  Nasze realizacje charakteryzują się następującymi cechami:

Wygląd

Produkujemy atrakcyjne oświetlenie z różnych materiałów i w wielu technologiach, zarówno na wyposażenie pokoi biurowych, sal konferencyjnych, oraz ciągów komunikacyjnych. Przykładamy olbrzymią uwagę do detali. Produkując każdą część oświetlenia mamy zawsze na uwadze komfort pracy pracownika. Staramy się zapewnić idealną równowagę między wyglądem, odpowiednią ilością światła oraz bezpieczeństwem. Wszystko w celu zapewnienia maksymalnego komfortu pracownikom oświetlanego prze nas biura.

Bezpieczeństwo

Wszystkie używane przez nas tkaniny oraz komponenty wykonane są przez renomowanych producentów i posiadają wymagane prawem certyfikaty bezpieczeństwa oraz zgodności. Pracujemy z inwestorem oraz jego architektem na każdym etapie produkcji, zapewniając, że nasze produkty idealnie wpasowują się w wizję inwestora.

Budżet

Każda nasza realizacja jest wyceniana i pełen zakres prac wraz z kosztorysem jest przedkładany inwestorowi. Zawsze staramy się znaleźć równowagę między ceną a unikalnością realizacji na indywidualne zamówienie. 

bottom of page