2613458321260
top of page
lampa-na-kieliszki-lumifabryka.jpg
oświetlenie na tagi w Cannes 2018.jpg

Oświetlenie powierzchni komercyjnych oraz powierzchni targowych to przede wszystkim atrakcyjny wygląd i przyciągająca uwagę gra światłem budująca pozytywne emocje klientów i odwiedzających.

 

The Royal Institute of Technology ze Szwecji oraz naukowcy z University of Hamburg przeanalizowali zachowania konsumentów pod kontem wpływu oświetlenia na ich decyzje dotyczące atrakcyjności oferty. Według powyższych badań, jasność, kolorystyka, sposób umieszczenia źródeł światła ma ogromne znaczenie na zainteresowanie klienta ekspozycją, a inwestorzy powinni zwracać szczególna uwagę na rodzaj i miejsce rozmieszczenia oświetlenia.

 

Lumifabryka zapewni inwestorowi oraz współpracującemu z nim architektowi wysokiej jakości wykonanie oświetlenia do każdego wnętrza komercyjnego. Pracujemy z wieloma materiałami oraz technologiami wytworzenia.  Nasze realizacje charakteryzują się następującymi cechami:

Wygląd

Produkujemy atrakcyjne oświetlenie z różnych materiałów i w wielu technologiach, zarówno na wyposażenie powierzchni komercyjnych, sal wystawowych, oraz witryn. Przykładamy olbrzymią uwagę do detali. Produkując każdą część oświetlenia mamy zawsze na uwadze rodzaj oświetlanej ekspozycji. Staramy się zapewnić idealną równowagę między wyglądem, odpowiednią ilością światła oraz bezpieczeństwem. 

Bezpieczeństwo

Używane przez nas tkaniny oraz komponenty wykonane są przez renomowanych producentów i posiadają wymagane prawem certyfikaty bezpieczeństwa oraz zgodności. Pracujemy z inwestorem oraz jego architektem na każdym etapie produkcji, zapewniając, że nasze produkty idealnie wpasowują się w wizję inwestora.

Budżet

Każda nasza realizacja jest wyceniana i pełen zakres prac wraz z kosztorysem jest przedkładany inwestorowi. Zawsze staramy się znaleźć równowagę między ceną a unikalnością realizacji na indywidualne zamówienie. 

bottom of page