2613458321260
top of page
_DSC4203_edited_edited_edited.png

Projekt abażuru

 

Oczami wyobraźni widzisz swój wymarzony abażur, ale nigdzie nie możesz go znaleźć? U nas możesz zmienić marzenia w realny produkt, który stworzymy dla Ciebie.

Abażury, które widzicie w naszej pracowni, w galeriach na stronie, czy też w naszych social mediach, to wyjątkowe, pojedyncze projekty, które tworzymy według Waszych i naszych pomysłów.

Możecie zaprojektować abażur według własnego pomysłu, skorzystać z naszej pomocy, lub zamówić któryś z abażurów,  jaki widzieliście w galerii abażurów.

Każdy abażur możecie personalizować, w zależności od własnych upodobań:

- zmienić kolor

- kształt,

- wymiar,

- wnętrze,

- rodzaj i umiejscowienie mocowania, 

- dodać koronki, zdobienia i co komu w duszy zagra.

Zamówienia indywidualne przyjmujemy pod adresem mailowym: kontakt@lumifabryka.com, lub na spotkaniu w naszej pracowni, na które można umówić się telefonicznie pod numerem +48 789 003 003

 

7523CD6C-6088-48B8-B970-5A1EBDE8F5FD_edited.jpg

Idealne dopasowanie

Kupiłeś już piąty abażur na lampę i nadal coś nie pasuje? Za bardzo opada na lampę, albo co gorsza widać to czego w  żadnym wypadku widzieć się nie powinno?  

 

Lampa jest trochę jak kobieta, każda jest inna w związku z czym ma inne potrzeby. Do jednej lampy pasuje krój stożkowy, do innej walec będzie odpowiedni, kolejna będzie najlepiej prezentowała się w trapezie. 

Tworząc abażur mamy na uwadze upodobania Klienta, styl wnętrza i przeznaczenie lampy.

Bez względu na to czy poszukujesz konkretnego abażuru do swojej lampy, czy dopiero go kreujesz, możesz nam zaufać i mieć pewność, że dostarczymy Ci znakomitej jakości, doskonale dopasowany do Twojej lampy abażur.  W Lumifabryce uważamy, że nie istnieje abażur uniwersalny, dlatego za każdym razem tworzymy od nowa,  niepowtarzalny idealnie dopasowany do Ciebie abażur.

C3146628-5DEC-472B-97C8-8F745927CF93_edited.png

Jak zamówić abażur

Kluczowe jest określenie Twoich oczekiwań, ponieważ to właśnie Ty będziesz codziennie patrzył na swój abażur.

 

Jeśli masz "wizję" to świetnie, wyślij zapytanie na naszego maila z opisem Twojego przyszłego abażura, ofertę prześlemy maksymalnie w ciągu dwóch dni.

Chciałbyś, żeby abażur zachwycał i sprawiał przyjemność za każdym razem gdy na niego spojrzysz? Świetnie trafiłeś. Wspólnie zaprojektujemy Twój abażur.

Zacznij od  wirtualnej  galerii abażurów,  poprzyglądaj się pod kontem kształtu i materiału. Wbrew powszechnym opiniom abażur może być czymś więcej niż tylko osłoną na żarówkę, a naszym celem jest promowanie tego trendu.

Co jest nam potrzebne do przyjęcia Twojego zamówienia do realizacji:

Ustalmy kształt i wymiar Twojego abażuru.

Potrzebujemy do tego kilku informacji, poniżej opis.

WALEC:

średnica górna (dolna będzie taka sama)

wysokość

STOŻEK:

średnica górna 

średnica dolna

wysokość (mierzona w pionie)

Kwadrat:

bok

wysokość (mierzona w pionie)

PROSTOKĄT:

boki

wysokość (mierzona w pionie)

Ważną, jeśli nie najważniejszą kwestią jest wybór materiału na abażur. Tu warto zastanowić się nad  jego funkcjonalnością. Jeśli abażur jest dedykowany na lampkę, przy której wieczorową porą czytasz książkę, zalecamy wybranie materiału jasnego. Do wyboru mamy standardowy materiał abażurowy lub materiał Premium.

Wnętrze abażuru - nasz ulubiony temat. Jeśli zadaniem abażuru jest doświetlenie przestrzeni, proponujemy standardowe białe wnętrze. Natomiast jeśli możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, to rozpoczynamy zabawę.

złoto - nada światłu ciepłą, romantyczną barwę

tkanina -  zapraszamy Cię do zakładki z tkaninami, lub do naszej pracowni, gdzie możesz zobaczyć kilkadziesiąt rodzajów tkanin

srebro - jeśli wolisz chłód to propozycja dla Ciebie  

kontakt@lumifabryka.com

Formularz wyceny abażuru 

 

Wybierz kształt
WNĘTRZE ABAŻURU

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

bottom of page