2613458321260
top of page
fcrxoWZLSmKu0FO3yihNfA.jpg

Oświetlenie sklepu to nie tylko funkcjonalność, ale przede wszystkim jego prestiż, klimat, oraz ekskluzywność.
 
Niebanalne projekty oraz współpraca z architektami w zakresie tworzenia oświetlenia na najwyższym poziomie to nasza specjalność, robimy to z pasją od 9 lat. 

Lumifabryka zapewna inwestorowi oraz współpracującemu z nim architektowi wysokiej jakości oświetlenie do każdego wnętrza komercyjnego. Pracujemy z wieloma materiałami oraz technologiami wytworzenia.  Nasze realizacje charakteryzują się następującymi cechami:

Wygląd
Produkujemy atrakcyjne oświetlenie z różnych materiałów i w wielu technologiach, zarówno na wyposażenie powierzchni komercyjnych, sal wystawowych, oraz witryn. Przykładamy olbrzymią uwagę do detali. Produkując każdą część oświetlenia mamy zawsze na uwadze rodzaj oświetlanej ekspozycji. Staramy się zapewnić idealną równowagę między wyglądem, odpowiednią ilością światła oraz bezpieczeństwem. 

Bezpieczeństwo
Wszystkie używane przez nas tkaniny oraz komponenty wykonane są przez renomowanych producentów i posiadają wymagane prawem certyfikaty bezpieczeństwa oraz zgodności. Pracujemy z inwestorem oraz jego architektem na każdym etapie produkcji, zapewniając, że nasze produkty idealnie wpasowują się w wizję inwestora.

Budżet
Każda nasza realizacja jest wyceniana i pełen zakres prac wraz z kosztorysem jest przedkładany inwestorowi. Zawsze staramy się znaleźć równowagę między ceną a unikalnością realizacji na indywidualne zamówienie. 

bottom of page