2613458321260
 
Lampy do hotelu.jpg
lampy_na_zamówienie_do_hotelu_producent.

Lumifabryka jest producentem wysokiej jakości oświetlenia na zamówienie do hoteli. Współpracujemy z architektami specjalizującymi się w wystroju wnętrz hotelowych. Nasze realizacje charakteryzują się następującymi cechami:

 

Wygląd

Produkujemy atrakcyjne oświetlenie z różnych materiałów i w wielu technologiach, zarówno na wyposażenie pokoi jak i sal konferencyjnych, restauracji oraz ciągów komunikacyjnych. Przykładamy uwagę do detali.

 

Produkując każdą część oświetlenia mamy zawsze na uwadze hotelowego gościa, który będzie korzystał z oświetlonej przez nas przestrzeni.

 

Staramy się zapewnić idealną równowagę między wyglądem, odpowiednią ilością światła oraz bezpieczeństwem. Wszystko w celu zapewnienia maksymalnie pozytywnego doświadczenia gościa z pobytu w hotelu.

Bezpieczeństwo

Wszystkie używane przez nas tkaniny oraz komponenty wykonane są przez renomowanych producentów i posiadają wymagane prawem certyfikaty bezpieczeństwa oraz zgodności.

 

Pracujemy z inwestorem oraz jego architektem na każdym etapie produkcji, zapewniając, że nasze produkty idealnie wpasowują się w wizję inwestora.

 

Budżet

Każda nasza realizacja jest wyceniana i pełen zakres prac wraz z kosztorysem jest przedkładany inwestorowi. Zawsze staramy się znaleźć równowagę między ceną, a unikalnością realizacji na indywidualne zamówienie. 

Oświetlenie hotelowe to więcej niż piękny wygląd. Firma oświetleniowa Osram opublikowała w 2014 roku badanie internetowych opinii 350 000 klientów hoteli na całym świecie. Głównym wnioskiem z tego badania jest, w opinii klientów hoteli, nieadekwatne, często zbyt ciemne oświetlenie pokoi hotelowych oraz wspólnych części komunikacyjnych. Nasuwa się jednoznaczna obserwacja, że oświetlenie jest bardzo istotnym elementem dotyczącym jakości pobytu dla gościa hotelowego.