2613458321260
top of page
Lampy do hotelu.jpg
lampy_na_zamówienie_do_hotelu_producent.

Lumifabryka jest producentem wysokiej jakości oświetlenia na zamówienie do hoteli. Współpracujemy z architektami specjalizującymi się w wystroju wnętrz hotelowych. Nasze realizacje charakteryzują się następującymi cechami:

 

Wygląd

Produkujemy atrakcyjne oświetlenie z różnych materiałów i w wielu technologiach, zarówno na wyposażenie pokoi jak i sal konferencyjnych, restauracji oraz ciągów komunikacyjnych. Przykładamy uwagę do detali.

 

Produkując każdą część oświetlenia mamy zawsze na uwadze hotelowego gościa, który będzie korzystał z oświetlonej przez nas przestrzeni.

 

Staramy się zapewnić idealną równowagę między wyglądem, odpowiednią ilością światła oraz bezpieczeństwem. Wszystko w celu zapewnienia maksymalnie pozytywnego doświadczenia gościa z pobytu w hotelu.

Bezpieczeństwo

Wszystkie używane przez nas tkaniny oraz komponenty wykonane są przez renomowanych producentów i posiadają wymagane prawem certyfikaty bezpieczeństwa oraz zgodności.

 

Pracujemy z inwestorem oraz jego architektem na każdym etapie produkcji, zapewniając, że nasze produkty idealnie wpasowują się w wizję inwestora.

 

Budżet

Każda nasza realizacja jest wyceniana i pełen zakres prac wraz z kosztorysem jest przedkładany inwestorowi. Zawsze staramy się znaleźć równowagę między ceną, a unikalnością realizacji na indywidualne zamówienie. 

Oświetlenie hotelowe to więcej niż piękny wygląd. Firma oświetleniowa Osram opublikowała w 2014 roku badanie internetowych opinii 350 000 klientów hoteli na całym świecie. Głównym wnioskiem z tego badania jest, w opinii klientów hoteli, nieadekwatne, często zbyt ciemne oświetlenie pokoi hotelowych oraz wspólnych części komunikacyjnych. Nasuwa się jednoznaczna obserwacja, że oświetlenie jest bardzo istotnym elementem dotyczącym jakości pobytu dla gościa hotelowego.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE
bottom of page